Konut TasarımReferanslar Deluxe Villa

Tasarımlarımızı yaparken şıklığın ve estetikliğin yanı sıra kullanım alışkanlıklarını göz önüne alarak tasarımlarımızı uyguladık.

Bursa Dobruca’da bulunan Deluxe Villa projesinde Lily Design tercih edilmiştir. Proje tasarımında dekoratif çıta uygulaması ile beraber Dekoratif Ayna, Duvar Kağıdı, Klasik Salon Takımı, Dekoratif Alçıpen Uygulamaları, İthal Parke, Ahşap Lake Süpürgelik, Klasik Mutfak, Beyaz Eşyalar,  Aydınlatmalar, Klasik Yatak Odası Takımı, Giyinme Odası, Odunlu Şömine, İthal Mermer, Perde Uygulaması, Klima Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Açılır Kapanır Tente Sistemleri vb. uygulamalar anahtar teslim olarak ele alınmıştır.

Tasarımlarımızı yaparken şıklığın ve estetikliğin yanı sıra kullanım alışkanlıklarını ve kolaylığını göz önüne alarak tasarımlarımızı uyguladık. İç mekân uygulamasının yanında dış mekân için, bina giriş tasarımı ile beraber bahçe aydınlatma ürünleri kullanıldı. Bu projede kaba inşaatından, aksesuar seçimlerine kadar geçen süre içerisinde büyük bir keyif ile çalıştık.

Sonrasında detaylı olarak antre, mutfak, salon, yatak odası, oturma odası, giyinme odası, çatı katı ve teras bölümü tasarlanmıştır.

Tasarımlarımızı yaparken şıklığın ve estetikliğin yanı sıra kullanım alışkanlıklarını ve kolaylığını göz önüne alarak tasarımlarımızı gerçekleştirdik. Mutfak bölümünde klasikliğin  ağırlığını yansıtmak adına CNC lake kapak uygulaması tercih edildi. Bu CNC uygulaması diğer bölümlerde  tercih edilen  çıta uygulaması ile  bütünleştirilmiştir. Biz bu projemizde müşterimizle çalışmaktan çok keyif aldık.

Bursa Dobruca’da bulunan Deluxe Villa projesinde Lily Design tercih edilmiştir. Projede çıtalama çalışması ağırlıklı olarak yer almaktadır. Sonrasında detaylı olarak antre, mutfak, salon, yatak odası, oturma odası, giyinme odası, çatı katı ve teras bölümü tasarlanmıştır.

Tasarımlarımızı yaparken şıklığın ve estetikliğin yanı sıra kullanım alışkanlıklarını ve kolaylığını göz önüne alarak tasarımlarımızı gerçekleştirdik. Mutfak bölümünde klasikliğin  ağırlığını yansıtmak adına CNC lake kapak uygulaması tercih edildi. Bu CNC uygulaması diğer bölümlerde  tercih edilen  çıta uygulaması ile  bütünleştirilmiştir. Biz bu projemizde müşterimizle çalışmaktan çok keyif aldık.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button