Profesyonel ve Modern TasarımlarLILY DESIGN

Dürüstlüğü, titizliği, dakikliği, zarafeti ve sanatı çalışma felsefemiz olarak benimsiyoruz. Tüm bu nitelikleri; projenin tasarım aşamasından, tamamlanmasına kadar özenle koruyoruz. Her zaman kendi alanımızda en iyi olmayı hedefliyoruz.

Sizlerde Lily Design ailesiyle tanışarak modern ve ergonomik iç mekan tasarımları,aksesuarlar ve teknik proje uygulamalarımızdan faydalanan yaşam alanlarınızın konseptini profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Lily DesignKurumsal
İç mekân tasarımı, teknik proje, uygulama ve aksesuar alanında hizmet veren bir firmayız.

İç mekân tasarımı, teknik proje, uygulama ve aksesuar alanında hizmet veren bir firmayız. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamasına yardımcı oluyoruz. Sizleri sadece müşteri olarak görmüyoruz. Bu yüzden sizlere sıcak ve samimi ortam sağlamaya çalışıyoruz.

Sizlerle mağazamızda referans projelerimizi inceliyor, ardından size özel konsept proje oluşturup onun üzerinden planlar yapıyoruz. Sizin hayal ettiklerinizi gerçeğe en uygun şekilde tasarlıyoruz. Kaliteli ürün gruplarını sizin bütçenize en uygun şekilde seçiyor ve sizin hizmetinize sunuyoruz.

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.

Lily Design ailesi olarak sizlere sağladığımız ürün ve hizmetler bizi heyecanlandırıyor. Tam olarak sevdiğimiz işi yapıyoruz ve başarımızın sırrını buna bağlıyoruz.

Lily DesignŞirket Politikamız
Lily ailesi olarak sizlere uygun fiyatlarda kaliteli hizmet vermekte ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
MİSYONUMUZ

Kalite politikamızdan ödün vermeden, projelerimizi yeni ve ekonomik çözümler getirmek amacı ile tasarlıyoruz. Malzeme ve teknoloji alanındaki gelişmeleri takip ediyor, her müşteriye kendini özel hissettirecek samimi hizmet sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Dürüstlüğü, titizliği, dakikliği, zarafeti ve sanatı çalışma felsefemiz olarak benimsiyoruz. Tüm bu nitelikleri; projenin tasarım aşamasından, tamamlanmasına kadar özenle koruyoruz.
Her zaman kendi alanımızda en iyi olmayı hedefliyoruz.

https://lilydesign.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/liliyhakkımızda.png
Profesyonel Kadro
Lily ailesinin her bir ferdi kendi alanlarında profesyonel ve başarılı olduğunu proje ve tasarımlarıyla kanıtlamıştır.

Lily DesingProjelerimiz

Siz değerli müşterilerimizin belirlediği konseptden yola çıkarak hayal ettiğiniz tasarımları projelendiriyor ve sizin onayınızı alarak uygulama aşamasına geçiyoruz. Unutmayın ki sizleri mutlu ve memnun görmek bizim için çok değerli !

VIEW MY COMPLETEPortfolio

TümüProjelerReferanslar

Lily DesingHayalinizdeki konsepti bizimle paylaşın

Profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizin hayalleriniz gerçekleştirmek ve sizlere daima en iyiyi hizmetleri sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerde hayallerinizi gerçekleştirmek için bizimle tanışarak ilk adımı atabilirsiniz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button