Konut TasarımProjeler Yatak Odası

Modern ve klasik yatak odası tasarımlarımızla sizlerin yaşam alanlarına konfor katıyoruz.

Klasik Yatak Odası Tasarımı

Lüks ve gösterişli bir tasarıma sahip olan yatak odaları, iç mimari tasarımları ile oldukça detaylı bir akış ortaya koyuyor. Yalın tasarımıyla karşınıza gösterişli bir proje çıkartmak hedefimizdir. Yatak odanızı ergonomik açıdan kusursuz kılmaya çalışıyor ve aynı zamanda sizi yansıtan alanlar haline getiriyoruz. Yatak odaların da ışıklandırma sistemini oldukça detaylı tasarlıyoruz. Bunun sebebi dinlenebileceğiniz alanların sizi yormasına izin vermemek bizim hedefimizdir. İsteyenin rahatça kitap okuyabildiği ortamda aynı zamanda dinlenebilme imkânına sahiptir. Yatak odalarında televizyon izlemeyi sevenleri de unutmuyor, onlar için ayrı bir köşe tasarlıyoruz.

Modern Yatak Odası Tasarımı

Yatak odaları ev dekorasyonunda çoğu zaman ihmal edilen veya diğer odalar kadar üzerine düşülmeyen bir alandır. Biz projelerimizde müşterilerimiz düşündüğü gibi düşünmüyoruz sizler için güzel tasarımlara imza atıyoruz. Odanıza göre giyinme odası alanı yaratıp odalarınızı daha ferah ve kullanışlı duruma getiriyoruz. Yatak odasında yatağın kenarlarında bulunan komodinler için özel tasarımlar ortaya koyuyoruz. Doğru bir aydınlatmanın da özellikle uykuya rahat bir geçiş için önemli olduğunu düşünüp ona göre odanızı tasarlıyoruz. Yatak ölçülerini ergonomik olarak sizlere uygun ölçülere karar verip ona göre yatak başı tasarımlarını ele alıp uyguluyoruz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button