Konut TasarımProjeler Salon

Modern ve klasik salon takımı tasarımlarımızla sizlerin yaşam alanlarına konfor katıyoruz.

Modern – Salon Tasarımları

Günümüzün vazgeçilmez seçenekleri arasında modern salonlar hala modasını koruyor. Salonlar evimiz ve yaşamımızda büyük bir yer kaplıyor. Hatta günümüzün büyük bir bölümünü burada geçiriyoruz ve tabi ki salon tasarımlarımız da bu nedenle büyük bir önem arz ediyor. Salonlarınızın tasarımlarını yaparken dikkat ettiğimiz birçok unsur vardır. Tasarımlarımıza göre zeminler de farklı tonlar da derzli, dersiz parkeler yerlerini alıyor. Daha sonrasın da yaptığımız odaları doğru ve verimli bir şekilde dekore ederek kullanıcı için keyifli zamanlar geçirebileceği hem fonksiyonel hem de aktivite alanları elde ediyoruz. Kullandığımız mobilya modelleri, aksesuarlarımız, duvar renklerimiz ve daha birçok ayrıntı sizleri daha çok mutlu edebilmek için tasarlayıp uyguluyoruz.

Klasik – Salon Tasarımları,

Klasik stil seven şık ve zengin dekorasyon anlayışına sahip olan kişilerin salonlarına klasik tarzları taşıyoruz. Klasik konsept ile tasarlanan salonlar düz çizgilerin aksine kıvrımlı formlar barındırır. Salon tasarımlarında dar alanı geniş göstermek için çoğunlukla renklerle ve aynalarla bunu sağlarız. Tavanda hareketlilik motifli alçı çıta işlemleri, klasik motif kartonpiyer ve aynalar ile gerçekleştiriyoruz. Tavan aydınlatma dekorasyonların da oturma alanı ve yemek yeme alanı olarak ayırmayı tercih ediyoruz. Tasarımlarımız da mobilyaların, duvar dekorları ile bütünleşmesine özen gösteriyoruz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button