Konut TasarımProjeler Mutfak

Mutfak projelerinde zemin uygulamaları, parke ve seramik olarak değişmektedir.

Mutfak tasarımlarımıza başlarken çoğu zaman karşılaştığımız Bir zamanların modası olan seramik yüzeyli duvar mutfaklardan sıkılanlar için yeni tasarımlarda boya veya dekoratif boya uygulaması yapmadan önce düz bir yüzey oluşturmak ve boyanın tutuculuğunu arttırmak için önce betokontakt uygulaması yapıp üzerine alçı uygulamasını tercih ediyoruz. Mutfak projelerinde zemin uygulamaları, parke ve seramik olarak değişmektedir. Bizler Mutfak Projelerimizde zeminlerde daha çok seramik uygulaması tercih ediyoruz. Seramikler çok farklı desenlerde üretilebilen zemin kaplama malzemesi oldukları için evinizde harika desenlere yer veriyoruz. Zemin seramikler suya dayanıklıdır ve temas sonucunda herhangi bir kabarma yapmaz. Temizlik malzemelerinin içerisinde bulunan kimyasallar aşınma ve yıpranmaya sebep olmaz. Temizliği kolaydır ve yağ tutmaz.

Mutfak kapaklarımız kişinin isteğine bağlı modern veya country tarzların da olabiliyor. Kapak malzemesi olarak ta müşterilerimizin bütçesine uygun modeller tercih ediyoruz. Kişinin zevkine göre kalkar kapak veya yana açılır kapak olarak değerlendiriyoruz. Mutfakların kullanım açısından önemli sıralama sistemi vardır. Hazırlık Yıkama ( EVYE ) Pişrme ( OCAK ) olarak bu üçlü sistem mutfakta daha rahat hareket edilmesini sağlayan faktörlerden biridir. Bizler projelerimizi hazırlarken bu sisteme uymaya özen gösteriyoruz. Bir diğer önemli detay mutfak tezgâh özellikleridir. Tezgâh olarak genellikle kuvars taşlarını kullanıyoruz. Kuvars tezgâhlar dünyadaki en sert minerallerden biri olan doğal kuvarstan yapılmaktadır. Renk çeşitliliği yaratmak için az miktarda cam veya metal parçaları da ekliyorlar. Kuvarsın bir diğer avantajı gözeneksiz olması sayesinde üzerinde bakterilerin çoğalmasına izin vermez ve lekelere karşı dirençlidir. Ailenizi korur ve temizlemesi kolaydır. Sıvı emilimini engellemek için işlem yapılmasına gerek yoktur. Kuvarsın sağladığı dayanıklılığın yanı sıra bu malzeme güzelliği ve farklı renklerle gözlerinizi kamaştıracaktır. Mutfağını yenilemek ya da yeni baştan tasarlamak isteyenler ihtiyaç, beklenti, zevk ve bütçelerine uygun dekorasyon önerilerimiz eşliğinde hayallerini gerçekleştirebiliyoruz.

Mutfaktaki tasarımların da ölü köşeler hayatın bir parçası haline getirmek ve daha kullanışlı dolap içine sahip olabilmeniz için dolap içi aksesuarlardan yardım alarak onların ölçülerine özel alanlar oluşturuyoruz

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button