ProjelerTicari Tasarım Kuaför Salonu

Kuaför salonun bekleme alanında müşterilerinizin beklerken sıkılmayacağı alanlar tasarlamayı hedefliyoruz.

Kuaför salonun bekleme alanında müşterilerinizin beklerken sıkılmayacağı alanlar tasarlamayı hedefliyoruz. Her projede olduğu gibi renk uyumuna dikkat ediyoruz. Ticari projelerde, özellikle kuaför salonu gibi yerlerde tercihimiz daha ilgi çekici canlı renk tonlarını kullanmaktır. Kuaför salonlarının bekleme kısmında duvara led, çiçeklendirme gibi dekoratif objelerle logo veya slogan asarak müşterilerinizin fotoğraf çekineceği alanlar tasarlıyoruz. Bu sayede onlar bir yandan beğendiği fotoğrafları sosyal medyada paylaşırken bir yandan da sizin reklamınızı yapmış olacaklar.

Sizlerin de çalışırken yoğun ışığa ihtiyaç duyduğunu düşünerek Işıklandırma kısmında profesyonel ithal spotlar tercih ediyoruz. Bu ürünler aydınlatma kalitesinden taviz vermeyen ve en üst seviye teknolojiyi kullanılarak üretilen garantili ürünlerdir. Geniş mekânlar da gelinlerin saç tasarımları için onlara kendilerini daha da özel hissettirecek bireysel bir alan tasarlamayı daha uygun görüyoruz. Mobilyalarda kullanılan malzemeler konusunda müşterimizin bize sunduğu bütçe doğrultusunda onlara önerilerde bulunuyoruz. Mesela trendleri takip eden zamanla renk farklılığına gitmeyi düşünen müşterilerimize lake uygulamalar öneriyoruz.

Manikür ve pedikür alanları ıslak hacim oluşması muhtemel alanlar olduğu için bu zeminlerde tercihimiz daha çok seramikten yana oluyor. Mobilya malzemesi seçiminde daha uzun ömürlü bir kullanım sağlaması açısından neme dayanıklı ürünleri tercih ediyoruz. Bu alanların olmazsa olmazı olan ojeleri sergileyebileceğiniz renkli ve ışıklı dekoratif kutu, niş gibi dekor uygulamaları yapıyoruz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button