Konut TasarımProjeler Genç Odası

15-25 yaş arası uygunluk sağlaması açısından soft renkleri ele alıp fizyolojik ve psikolojik açıdan gençlerimizi düşünüyoruz.

Genç odası tasarımların da dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bizde tasarım ve uygulamalarımızı yaparken dikkat edilmesi gereken yerlerde titiz davranıyoruz. Genç odası tasarımlarımızda 15-25 yaş arası uygunluk sağlaması açısından soft renkleri ele alıp fizyolojik ve psikolojik açıdan gençlerimizi düşünüyoruz. Dar alanlarda büyük kitaplık tasarımları yerine tercihimizi niş uygulamalarından yana kullanıyoruz.

Klasik avizeler yerine gençleri rahatsız etmeyecek spotlar kullanıp gözlerini yormuyoruz. Dikkat dağınıklığı yaşamamaları için tavanda fazla hareketlilik tercih etmiyoruz. Genç odası projelerimiz de aydınlık ortam tercihimiz oluyor. Depolama alanları olmasını isteyen müşterilerimize yatak başlarını dolap ile değerlendiriyoruz. Odalar da boydan büyük camlar olması nedeni ile yoğun ışıklandırma çalışması yapmak yerine garantili ithal ledli spot çalışmaları uyguluyoruz.

Çocuklarımızın ders çalışma alanlarında çoğu tasarımcılarımızın bilmediği kuralı uyguluyoruz. Bu kural ders çalışan bir kişinin ışığı sol arka tarafından alması Göz sağlığı ve okuyup yazarken rahatsız etmemesi için önemlidir. Projelerimiz de bu kuralları göz önüne alarak iç mimarlarımız tasarımlarını gerçekleştiriyorlar. Çocuk odalarının en önemli köşelerinden biri de ders çalışma alanlarıdır. Özgürce kitaplarını yerleştirmek isteyen müşterilerimiz için tavana kadar açık raflı kitaplık tercih ediyoruz. Bu bölüm depolama için kullanıyorlar ayrıca ürünlerini sergilemek için tercih ediliyor.. Geceleri rahat çalışma ortamı sağlamak için masa üstü ışıklandırmalar vazgeçilmezimiz olmuştur.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button