Konut TasarımProjeler Çocuk Odası

Renklerin insan psikolojisi ve fizyolojisi üzerindeki etkileri kanıtlanmış bir gerçektir.

Renklerin insan psikolojisi ve fizyolojisi üzerindeki etkileri kanıtlanmış bir gerçektir. Renklerin çocuklar üzerindeki etkisini biliyor ve çocuk odası tasarımlarımızda renk seçimi yaparken titizlik gösteriyoruz.

Çocuk odası tasarımlarımızı yaparken öncelikle onların ergonomisini ele alarak onlara kendilerini iyi hissedecek ortamlar hazırlıyoruz. Etkinlik ve çalışma alanlarında onların ergonomisini dikkate alarak tasarlayıp ürettiğimiz masa ve sandalyelere yer veriyoruz. Çocuklar istediklerine özgürce erişebilsinler diye tasarımlarımızda tercihimiz daha çok açık raf sistemlerinden yana oluyor. Alt raflarda çekmece yerine onların güvenliği açısından dekoratif sepetler tercih ediyoruz.

Bebek odası projelerinde çocuklarımızın sağlığını dikkate alarak genellikle tercihimizi ahşap su bazlı boyadan yana kullanıyoruz. Yataklarını tasarlarken sağlam korunaklı olmasına özen gösteriyoruz Yatak ve mobilya üretimlerimizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Işıklandırma çalışmalarında bebeğinizin gözlerini yormayacak rahatça uykuya geçmesini sağlayacak güneş ışığı led, sarkıt avize ve abajür gibi ışıklandırma aksesuarları tercih ediyoruz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button