ProjelerTicari Tasarım Cafe Tasarım

Kafe tasarımlarını cephe ve iç mimari olarak tamamen baştan ele alabiliyoruz.

Kafelerin zeminlerinde granit, parke vb seçenekler mevcuttur. Bunlar ayrı ayrı kullanılabildiği gibi birlikte de tercih edilebilir. Hem granitin estetik yüzeyine sahip olmak hem de parkenin doğallığını bir arada yaşamak isteyen müşterilerimiz için ahşap ve graniti bir arada uyguluyoruz. Özel ustalık gerektiren bu uygulama ile kafenizde estetik bir zemin ve doğal bir dekorasyon uygulamasını uygun görüyoruz.

Kafe tasarımlarını cephe ve iç mimari olarak tamamen baştan ele alabiliyoruz. Yapının cephesini firmanın kurumsal renklerine uygun olacak stilde tasarladıktan sonra, mekânın dil birliğini sağlayabilmek ve içerideki atmosferi etkili hale getirmek üzere sıcak malzemeler ve uyumlu dekoratif objelerle birlikte değerlendiriyoruz. Mimarlıkta en önemli unsur, mekânı ruhlu bir hale getirmek ve mimari niteliği ”atmosfer yaratımı” olarak ele almaktır. LILY DESIGN bütün tasarımlarındaki en temel motivasyon ”atmosfer yaratım sürecidir.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button