Konut TasarımProjeler Banyo

Öncelikle ıslak hacimlerde zemine yalıtkan uygulaması yapmayı tercih ediyoruz.

Öncelikle ıslak hacimlerde zemine yalıtkan uygulaması yapmayı tercih ediyoruz. Böylelikle ilerleyen zamanlarda sızıntı olmasını engelleyip banyonuzun daha uzun yıllar kullanılabilir olmasını sağlıyoruz.

Banyonuz seramik kaplı bir duvar ise seramik üstü seramik veya boya uygulaması yapmadan önce tamamını kırmak yerine ustalarımız kontrol ediyor ve sağlam olmayanları kırıp kalan yüzeye betokontak uygulaması yapıyor. Bu uygulama sayesinde alçının ve seramiğin tutucu mukavemeti artmış oluyor.
Bu şekilde siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve uzun ömürlü banyo tasarımı sunmuş oluyoruz. Banyo tasarımlarımızda klasik seramik uygulamalarından sıkılıp yeni bir uygulama görmek isteyen müşterilerimiz için suya dayanıklı ve temizliği kolay mermer efektli dekoratif boya uygulamasını seçeneklerimiz arasında bulunuyor.

Aynı zamanda dekoratif boya geniş renk skalasına sahiptir. Desenini ortaya çıkaran şey doğru uygulamadır bu yüzden bizlerde alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Islak hacim tasarımlarımızda suya, neme ve rutubete dayanıklı olması açısından ilk tercihimizi boyalı ahşap malzemeden yana kullanıyoruz. Ancak müşterilerimizin isteğine ve bütçesine uygun olabilecek şekilde kullandığımız diğer ürünlerde mevcuttur. Buna ilave olarak banyolarda çamaşır makinasının hacmini ve görüntüsünü yok etmek amacı ile gömme dolap veya alana uygun çamaşır makinası kullanmayı uygun görüyoruz.

Yerleştireceğiniz diğer kişisel bakım ürünleri ve temizlik malzemeleri için dolap içi aksesuarlardan yardım alarak banyonuzda ferah ve toplu alan oluşturuyoruz. Banyonuzda aksesuarlarınızı yerleştirmek için metal raflar kullanmanız yerine niş uygulaması ile daha hoş görünümlü raflar oluşturuyoruz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button