Dış MekanProjeler Bahçe Tasarım

Balkon bahçe ve veranda tasarımlarımızda sıcak ve soğuğa dayanaklı uzun ömürlü malzemeler tercih ediyoruz.

Balkon bahçe ve veranda tasarımlarımızda sıcak ve soğuğa dayanaklı uzun ömürlü malzemeler tercih ediyoruz. Öncelikle masa sandalye dolap çalışması yaparken tercihimizi suya dayanıklı malzemeler olan boyalı ve ahşap gibi malzemeler kullanıyoruz.

Açık balkonlarda rüzgârın şiddetini azaltan dekoratif paneller kullanmayı uygun görüyoruz.

Balkonlarında bahçe havası isteyen müşterilerimizin balkonlarına yapay çimen zemin uygulanmasını öneriyoruz. Masa konulacak zeminlerde kullanım ve temizlik rahatlığını göz önünde bulundurarak ahşap parke veya ahşap görünümlü seramik uygulanmasını uygun görüyoruz.

Giriş kat balkonlarda ise parke görünümlü seramik ve parke zemin uygulaması yapılmaktadır. Bu balkonların yaz kış kullanılabilir olması için zeminlere yerden ısıtma sistemi, yalıtkan ve ısı camlı cam balkon gibi uygulamalar yapmayı tercih ediyoruz.
Balkon tasarımı yaparken müşteri isteğine göre duvar kâğıdı, tuğla taş, 3 boyutlu panel, mermer görünümlü dekoratif boya gibi aklınıza gelebilecek tasarım öğelerine alana daha estetik görünüm kazandırmak için yer veriyoruz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button