ProjelerTicari Tasarım Ana Okulu

Gelecek nesillerin daha iyi bir eğitim alabilmesi için onların ergonomisini göz önünde bulunduruyoruz.

Her atasözü kendi içerisinde derin bir anlam taşır. Mesela “Ağaç yaşken eğilir”, Evet, insanlarda birer ağaç gibidir ve çocuklara küçükken ne öğretirsen yetişkin bir birey olduğunda o tarz davranışları benimser. Ayrıca ona ne tür imkânlar sağlarsan o yönde kendini geliştirir. Bu yüzden okul öncesi eğitimin önemi büyüktür. Bizlerde bunları göz önünde bulundurarak onların gelişimine katkı sağlayacak çocuk eğitim merkezleri tasarlıyoruz.

Gelecek nesillerin daha iyi bir eğitim alabilmesi için onların ergonomisini göz önünde bulundurarak ve doğadan ilham alarak tasarımlar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Çocukların bireysel zaman geçirdiği yerlerde kaygan zemin oluşmaması adına parke ve halı döşeme tercih ediyoruz. Çocukların bireysel aktivite yapabileceği ortamlar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Çocuklarımızın özgürce eğlenmesi, duyusal ve bilişsel gelişimine faydalı olması için öğretici ve renkli alanlar tasarlayıp uyguluyoruz.Tüm bunları yaparken kullandığımız ürünlerimiz çocuklarının sağlığına uygun olarak seçilmesine özen gösteriyoruz. Malzeme olarak genellikle çocuklarınızın sağlığını düşünerek ahşap tercih ediyoruz.

Lily Design

Projelerimizi vadettiğimiz şekilde planlanan zaman içerisinde teslim ediyoruz. Uyguladığımız projede Lily Design olarak dokunduğumuz her alanda ileride yaşayacağınız herhangi bir sorunda başvuracağınız tek adres yine biziz.
İletişim Bilgilerimiz
Konak Mah. Yıldırım Cad. No:104/A-A Nilüfer / BURSA
Bizi Takip Edin!
Call Now Button